KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15539166
nr 1553 9166
Akvareller
5 st, Glenn Jönsson, bland annat Stockholmsmotiv. Signerad, daterad -84, Akvarell. Bladets mått: 11x12 ca, yttermått inklusive ram: 27x26 - 30x26 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:02:29
100 kr
200 kr